Witamy Państwa na stronie internetowej Gospodarstwa Ogrodniczego Joanny Kurylonek


Gospodarstwo nasze istnieje na rynku od 1973 roku. Zajmujemy się produkcją roślin ozdobnych rabatowo-balkonowych oraz sadzonek warzyw. Podstawowym mottem gospodarstwa jest: „PRODUKOWANIE DOBREGO JAKOŚCIOWO TOWARU ZA ROZSĄDNĄ CENĘ”. Pragniemy aby nasi dotychczasowi klienci byli zadowoleni z nabytego materiału szkółkarskiego i oczekujemy na nowych klientów, którym zapewnimy również szeroki asortyment produkowanych wyrobów, fachową obsługę i profesjonalne doradztwo.

Uprawa wszystkich roślin prowadzona jest w podłożu organicznym, wyłącznie w substratach torfowych znanych i renomowanych zakładów torfowych, które gwarantują uzyskanie sadzonek najwyższej jakości. Do produkcji wykorzystywany jest elitarny materiał siewny firm holenderskich oraz sadzonki znanych firm hodowlanych w Polsce.

Gospodarstwo nasze produkuje rozsady warzyw do uprawy pod osłonami oraz w gruncie. Oferta ta w dużej mierze skierowana jest głównie do osób prowadzących gospodarstwa rolne, działkowców z Rodzinnych Ogrodów Działkowych, a także wszystkich zainteresowanych uprawą warzyw na własne potrzeby.

Dla miłośników kwiatów przygotowaliśmy również bogatą ofertę roślin rabatowych i balkonowych. Wiosną i latem nasze balkony, tarasy i parapety okienne mogą pięknie wyglądać dzięki urokowi kwitnących roślin. Gospodarstwo poleca najwyższej jakości kwiaty wyprodukowane z licencjonowanego materiału hodowlanego pochodzącego od uznanych światowych producentów.

Wszystkich klientów indywidualnych i hurtowników zapraszamy przed dniem Wszystkich Świętych do skorzystania z bogatej oferty chryzantem doniczkowych. Polecamy chryzantemy drobnokwiatowe w różnorodnej kolorystyce oraz tradycyjne odmiany chryzantem wielkokwiatowych.

Wszystkim naszym klientom służymy specjalistycznym doradztwem w zakresie uprawy, nawożenia i ochrony roślin przed najczęściej występującymi chorobami grzybowymi i szkodnikami.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej produkcji i zapraszamy do naszego gospodarstwa w nadziei, że będą Państwo zadowoleni z szerokiego wyboru oferowanych przez nas roślin.